Čeština pro Ford TravelPilot NX

Ford
Ford TravelPilot NX
C-MAXFocusMondeoGalaxyKugaS-MAX... a další

Jízda neznámým městem je vždy zkouškou nervů řidiče. Sledování provozu, dopravních značek a ještě k tomu na Vás z navigace stále mluví paní, které nerozumíte. Říkala links, nebo rechts? Kam teď vlastně odbočit?  Soustředit se na několik věcí najednou je opravdu obtížné. 

S češtinou je to jiné. Češtinu vnímáme tak nějak automaticky a nemusíme si každý příkaz z navigace v hlavě překládat. Chcete, aby Vaše cesty byly pohodlnější a příjemnější? Pořiďte si češtinu.

Systém TravelPilot NX mluví česky. Do cíle Vás bude navádět příjemný hlas krásné brunetky.

 NOVINKA:  Překlad pro palubní počítač Convers+

Výhody
  • Přijedeme za vámi domů nebo do práce
  • Záruka a servis
  • Za nahraný originál doživotně ručíme: Když češtinu omylem smažete, vrátíme ji zdarma zpět
  • Vše vám přímo v autě ukážeme a nastavíme
  • Navigace mluví česky
Co říkají ostatní řidiči?

Dobrý den p. Vrbo, se zpožděním, ale po vyzkoušení na delší cestě Vám chci poděkovat. Auto konečně mluví jak má a díky Vašemu technikovi vše proběhlo na profesionální úrovni, vše mi vysvětlil. Prostě super, děkuji moc.

Petr S., Znojmo, Ford Mondeo , 13.09.2018

Dobrý den, vše proběhlo bez problémů. Technik, pan Hanuš, mě v neděli telefonicky kontaktoval a dohodli jsme se na místě i času. Instalace byla úspěšná a musím ještě jednou panu Hanušovi poděkovat za ochotu a toleranci. Při jeho příjezdu jsme měl delší pracovní hovor a než jsem jej konečně mohl ukončit, už měl skoro hotovo :-). Děkuji za Vaší znamenitou práci a profesionální přístup.

Josef K., Plzeň, Ford Mondeo, 27.08.2018

Dobrý den, děkuji, berte mojí poptávku za závaznou. Přiznám se, že jsem situaci řešil ještě na fordcesky.cz, kde mi nabídli mnohem výhodnější cenu, nicméně jednání nebylo vůbec profesionální a postupem času se začaly objevovat příplatky za různé prvky k počeštění. O to více si vážím Vašeho profesionálního jednání.

Josef K., Ford, 20.08.2018

Zdravím, tak zatím maximální spokojenost a snad to tak zůstane. Čeština maká o sto šest, prostě pohoda. Ford S-Max

Radek P., Frýdlant, 06.11.2017

Dobrý den, již podruhé jsem si nechal nainstalovat češtinu do vozu FORD z důvodu výměny vozu od firmy AUTAČESKY a musím konstatovat, že jsem se setkal s velkou ochotou a profesionálním přístupem zejména slečny IVETY BARTOŠOVÉ, která operativně během dvou hodin zorganizovala příjezd technika pana MIROSLAVA FIALY, který se nacházel poblíž mého bydliště a provedl instalaci do vozidla. Jsem maximálně spokojen s ochotou obou pracovníků a jejich přístupem k zákazníkovi. Mohu jenom doporučit pro ostatní zájemce.

Ing. Miroslav K., Třebíč, 20.04.2017

Další názory zákazníků
1
Na místě vložíme český překlad
2
Vše přímo v autě vyzkoušíme a nastavíme
3
Za nahraný originál ručíme 
Když češtinu omylem smažete, vrátíme ji zdarma zpět
4
Češtinu pro vás vyvíjíme

Zeptejte se nás
Ford
Ford TravelPilot NX
Jaká je cena instalace češtiny?
Napište nám jaký vůz máte a my Vám obratem odpovíme

Ford
Ford TravelPilot NX
Zavolejte mi