Čeština pro Ford MCA

Ford
Ford MCA
FocusGalaxyKugaMondeoS-MAX... a další

Vzpomenete si ještě, čím Vás Váš Ford přesvědčil, že je tím pravým autem pro Vás? Nebo jakou radost jste měli, když jste si ho slavnostně odváželi domů? Možná je to dávno, ale pocit z nového vozu můžete se svým Fordem zažít znovu. Díky češtině můžete znovu objevovat všechny možnosti Vašeho Fordu, přizpůsobovat ho svým potřebám a zažít spoustu zábavy a radosti na Vašich cestách.

Systém MCA mluví česky. Do cíle Vás bude navádět příjemný hlas krásné brunetky a provedeme i aktualizaci systému.

 NOVINKA:  Překlad pro palubní počítač Convers+

Výhody
  • Přijedeme za vámi domů nebo do práce
  • Záruka a servis
  • Za nahraný originál doživotně ručíme: Když češtinu omylem smažete, vrátíme ji zdarma zpět
  • Vše vám přímo v autě ukážeme a nastavíme
  • Navigace mluví česky
Co říkají ostatní řidiči?

Dobrý den, vše proběhlo bez problémů. Technik, pan Hanuš, mě v neděli telefonicky kontaktoval a dohodli jsme se na místě i času. Instalace byla úspěšná a musím ještě jednou panu Hanušovi poděkovat za ochotu a toleranci. Při jeho příjezdu jsme měl delší pracovní hovor a než jsem jej konečně mohl ukončit, už měl skoro hotovo :-). Děkuji za Vaší znamenitou práci a profesionální přístup.

Josef K., Plzeň, Ford Mondeo

Dobrý den, děkuji, berte mojí poptávku za závaznou. Přiznám se, že jsem situaci řešil ještě na fordcesky.cz, kde mi nabídli mnohem výhodnější cenu, nicméně jednání nebylo vůbec profesionální a postupem času se začaly objevovat příplatky za různé prvky k počeštění. O to více si vážím Vašeho profesionálního jednání.

Josef K., Ford, 20.08.2018

Dobrý den, již podruhé jsem si nechal nainstalovat češtinu do vozu FORD z důvodu výměny vozu od firmy AUTAČESKY a musím konstatovat, že jsem se setkal s velkou ochotou a profesionálním přístupem zejména slečny IVETY BARTOŠOVÉ, která operativně během dvou hodin zorganizovala příjezd technika pana MIROSLAVA FIALY, který se nacházel poblíž mého bydliště a provedl instalaci do vozidla. Jsem maximálně spokojen s ochotou obou pracovníků a jejich přístupem k zákazníkovi. Mohu jenom doporučit pro ostatní zájemce.

Ing. Miroslav K., Třebíč, 20.04.2017

Další názory zákazníků
1
Na místě vložíme český překlad
2
Vše přímo v autě vyzkoušíme a nastavíme
3
Za nahraný originál ručíme 
Když češtinu omylem smažete, vrátíme ji zdarma zpět
4
Češtinu pro vás vyvíjíme

Zeptejte se nás
Ford
Ford MCA
Jaká je cena instalace češtiny?
Napište nám jaký vůz máte a my Vám obratem odpovíme

Ford
Ford MCA
Zavolejte mi