header

Jak nahrajeme češtinu do Vašeho auta?

5. srpen 2015

Nepotřebujete si vzít několik dní dovolené, ani Vaše auto nebudeme týden blokovat, jak si myslí většina našich zákazníků. Instalace češtiny je rychlá a pohodlná.

Nemusíte za námi jezdit přes celou republiku do Nové Paky, víme, že je to zdlouhavé a nepohodlné. Přesto, pokud se tak rozhodnete, rádi Vás tu uvítáme. 

Naši technici jsou každý den na cestách a přijedou i za Vámi. Ve sjednaný čas za Vámi přijede jeden z našich kolegů na Vámi udanou adresu. Předem Vám ještě zavolá, že je na cestě k Vám a ujistí se, že Vás opravdu na udané adrese najde. Nezáleží nám na tom, jestli jedeme za Vámi domů, do práce, na pracovní schůzku, nebo do obchodního domu. K instalaci češtiny nepotřebujeme žádné speciální prostory. 

A jak dlouho Vás zdržíme? Asi tak hodinku, u některých systémů až hodinu a půl. Nechcete takovou dobu přešlapovat u auta? Nevadí, zavoláme Vás, až to bude hotové, abyste si mohl vše prohlédnout a důkladně otestovat.

Je to tak snadné, stačí jen zavolat, zbytek už zařídíme my. Těšíme se na Vás na telefonu 777 218 411, e-mailu prodej@autacesky.cz.

1
Na místě vložíme český překlad
2
Vše přímo v autě vyzkoušíme a nastavíme
3
Za nahraný originál ručíme 
Když češtinu omylem smažete, vrátíme ji zdarma zpět
4
Češtinu pro vás vyvíjíme
777218432,777218413