header

Zde jsou uvedené odpovědi na nejčastější otázky, které nám pokládají naši zákazníci. Jestli odpověd nenajdete, napište nám!

Dá se čeština nahrát do každého auta?

Zatím to do všech aut nejde. Každá automobilka nabízí několik možností ovládacích systémů. Vývoj nového překladu je zdlouhavý. V současnosti můžeme nahrávat cca 34 systémů.

Mé auto je v záruce, nepřijdu o ní?

Naše čeština je pouze rozšířením originálního programu a je kdykoliv vratná. Autorizované servisy s námi většinou spolupracují a čeština není důvodem pro ztrátu záruky. Bohužel, najdou se i servisy, které naše úpravy neschvalují a záruku odmítají na vůz s češtinou poskytnout. Pokud na takový servis narazíte, obraťte se na nás a my Vám doporučíme servis, kde Vám záruku uznají.

Nahrání češtiny probíhá pouze ve Vaší pobočce?

Ne, naši technici se denně pohybují po celé České republice a přijedou i za Vámi. Naše instalace nejsou závislé na místě, přijedeme za Vámi domů, do práce, ale i na chatu. Stačí říct, kam za Vámi máme přijet.

Dobrý den. V roce 2008 jste nahráli do mého auta češtinu se zárukou na opětovné nahrání při vymazání. V BMW mi přehráli software a čeština se vymazala. Jedná  se o BMW 530xd VIN je WBAPY71070C******. Chtěl jsem se zeptat jak bych mohl uplatnit záruku?

I když je to už 9 let od instalace, slovo stále držíme a češtinu Vám samozřejmě nahrajeme zpět. K opětovnému nahrání nemusíte dokládat faktury, ani záruční list, instalaci jsme ověřili podle VIN kódu Vašeho vozu. Prosím, napište mi adresu, kam za Vámi můžeme přijet a já Vám na oplátku napíšu možné termíny, kdy budeme ve Vašem okolí.

Co potřebujeme vědět před nahráním češtiny?

Češtinu připravíme na míru Vašemu autu, proto potřebujeme znát jeho identifikační číslo (VIN kód), který najdete v malém a velkém technickém průkazu, ale i na karoserii.

Co je VIN?

VIN je mezinárodní označení vozu. Jedná se o takové rodné číslo, nikde nenajdete 2 auta se stejným VIN kódem. Z tohoto označení je možné zjistit výrobce, zemi původu atd. Každé auto má svůj VIN vyražený na karoserii, na štítkách a většina dnes vyráběných vozů také na čelním skle a bočních okénkách. VIN Vašeho vozu najdete také v technických průkazech.

Nezodpověděli jsme Vaši otázku?

Napište nám a my Vám co nejrychleji všechny Vaše otázky zodpovíme.
Chcete znát odpověď hned? Zavolejte nám zdarma na 800 737 355.

Máte dotaz?

Napište nám
 
 
 
 

 

777218432,777218413
Zavoláme Vám