Čeština pro Renault Carminat DVD

Renault
Renault Carminat DVD
EspaceKoleosLagunaLatitudeMéganeScénicVelSatis... a další

Podařilo se Vám v cizím jazyce spárovat telefon, ale pořád se Vám místo jména zobrazuje jen telefonní číslo? Na cestě Vám zazvoní telefon a Vy nevíte, kdo to je a jestli s ním chcete mluvit? Nastavení je snadné, ale v cizím jazyce se těžko hledá. S češtinou to zvládnete razdva. 

Renault má spoustu možností nastavení a je škoda je nevyužít. V češtině si nastavíte telefon, navigaci, letní/zimní čas a spoustu dalších šikovných funkcí.

Výhody
  • Instalace u Vás
  • Záruka a servis
  • Opětovná instalace zdarma
  • Originál čeština přímo od nás
Slovy klientů

Ja som si to dával inštalovať na Renault Laguna 3 a 100% spokojnosť. Príde až k vám domov a nainštaluje vám preklad. Som spokojný, môžem len odporučit.

Milenky Dušan, Košice (SK), 25.03.2017

Dobrý den, tímto Vám a vašemu teamu chci poděkovat za profesionální jednání a precizně odvedenou práci. Mile mě překvapila rychlost vyřízení od mého prvního kontaktu s vaší firmou. PS: Více takových profíků a mohlo by v té naší malé zemi být lépe.

Richard Holuška, Karlovy Vary, 07.01.2015

Dobrý den. Chtěl bych pozdravit a popřát mnoho šťastných kilometrů řidiči bílého VW Golf s Vaší reklamou na zadním skle, který jel dne 13.6. na trase Hradec Králové - Nová Paka v rozmezí času 23.oo - 23.3o za černým Seatem Ibiza ( za mnou ) . Je vždy radost potkat takového řidiče. :)

pan Pilař, 16.06.2014

1
Přijedeme za Vámi
ušetříte drahocenný čas
a peníze za cestu
2
Vložíme češtinu
na míru pro Váš vůz
3
Zaškolíme Vás
vše komplet předvedeme
a naučíme Vás ovládání
4
2 roky ručíme
za úpravy provedené
na voze
Zeptejte se nás
Renault
Renault Carminat DVD
Dotaz na cenu

Jestli chcete, pošlete nám fotku svého systému.

Renault
Renault Carminat DVD
Zavolejte mi