Čeština pro Ford TravelPilot NX

Ford
Ford TravelPilot NX
C-MAXFocusMondeoGalaxyKugaS-MAX... a další

Jízda neznámým městem je vždy zkouškou nervů řidiče. Sledování provozu, dopravních značek a ještě k tomu na Vás z navigace stále mluví paní, které nerozumíte. Říkala links, nebo rechts? Kam teď vlastně odbočit?  Soustředit se na několik věcí najednou je opravdu obtížné. 

S češtinou je to jiné. Češtinu vnímáme tak nějak automaticky a nemusíme si každý příkaz z navigace v hlavě překládat. Chcete, aby Vaše cesty byly pohodlnější a příjemnější? Pořiďte si češtinu.

Systém TravelPilot NX mluví česky. Do cíle Vás bude navádět příjemný hlas krásné brunetky.

Výhody
  • Instalace u Vás
  • Záruka a servis
  • Opětovná instalace zdarma
  • Originál čeština přímo od nás
  • Navigace mluví česky
Slovy klientů

Dobrý den, již podruhé jsem si nechal nainstalovat češtinu do vozu FORD z důvodu výměny vozu od firmy AUTAČESKY a musím konstatovat, že jsem se setkal s velkou ochotou a profesionálním přístupem zejména slečny IVETY BARTOŠOVÉ, která operativně během dvou hodin zorganizovala příjezd technika pana MIROSLAVA FIALY, který se nacházel poblíž mého bydliště a provedl instalaci do vozidla. Jsem maximálně spokojen s ochotou obou pracovníků a jejich přístupem k zákazníkovi. Mohu jenom doporučit pro ostatní zájemce.

Ing. Miroslav Kulhánek, Třebíč, 20.04.2017

Aj ja som spokojný. Mám to už asi 3 roky vo Forde. Lacné to nebolo, ale keď sa mi podarilo zmazať slovenčinu pri inštalovaní nových máp tak mi to napravili zdarma.

Milan Mikuš, Prievidza, 07.04.2017

Chcem sa podakovať, za češtinu do môjho auta Ford S-Max.Všetko funguje ako má, takže maximálná spokojnosť. Profesionálný prístup, budem odporučať . Ďakujem.

Špaček Lubomír, Hlohovec (SK), 21.02.2017

1
Přijedeme za Vámi
ušetříte drahocenný čas
a peníze za cestu
2
Vložíme češtinu
na míru pro Váš vůz
3
Zaškolíme Vás
vše komplet předvedeme
a naučíme Vás ovládání
4
2 roky ručíme
za úpravy provedené
na voze
Zeptejte se nás
Ford
Ford TravelPilot NX
Dotaz na cenu

Jestli chcete, pošlete nám fotku svého systému.

Ford
Ford TravelPilot NX
Zavolejte mi