Časté otázky

Zde jsou uvedené odpovědi na nejčastější otázky, které nám pokládají naši zákazníci. Jestli odpověd nenajdete, napište nám!

Dá se čeština nahrát do každého auta?

Zatím to do všech aut nejde. Každá automobilka nabízí několik možností ovládacích systémů. Vývoj nového překladu je zdlouhavý. V současnosti můžeme nahrávat cca 34 systémů.

Mé auto je v záruce, nepřijdu o ní?

Naše čeština je pouze rozšířením originálního programu a je kdykoliv vratná. Autorizované servisy s námi většinou spolupracují a čeština není důvodem pro ztrátu záruky. Bohužel, najdou se i servisy, které naše úpravy neschvalují a záruku odmítají na vůz s češtinou poskytnout. Pokud na takový servis narazíte, obraťte se na nás a my Vám doporučíme servis, kde Vám záruku uznají.

Nahrání češtiny probíhá pouze ve Vaší pobočce?

Ne, naši technici se denně pohybují po celé České republice a přijedou i za Vámi. Naše instalace nejsou závislé na místě, přijedeme za Vámi domů, do práce, ale i na chatu. Stačí říct, kam za Vámi máme přijet.

Budu mít po instalaci češtiny i nové mapy?

Nové mapové podklady nejsou součástí instalace. Pro některé značky nabízíme originální mapové podklady, které je možné objednat současně s instalací, nebo je zakoupit přímo při instalaci. Mapové podklady prodáváme i samostatně bez instalace češtiny.

Čeština mi zmizela, co mám dělat?

Nepanikařte, stačí nám zavolat a společně najdeme nejvhodnější termín pro vrácení češtiny do Vašeho auta. Často se stává, že při aktualizaci ovládacího systému a složitějších servisních úkonech v servisu češtinu vymažou, ale nebojte se, vrácení češtiny provedeme zdarma.

Co potřebujeme vědět před nahráním češtiny?

Češtinu připravíme na míru Vašemu autu, proto potřebujeme znát jeho identifikační číslo (VIN kód), který najdete v malém a velkém technickém průkazu, ale i na karoserii.

Co je VIN?

VIN je mezinárodní označení vozu. Jedná se o takové rodné číslo, nikde nenajdete 2 auta se stejným VIN kódem. Z tohoto označení je možné zjistit výrobce, zemi původu atd. Každé auto má svůj VIN vyražený na karoserii, na štítkách a většina dnes vyráběných vozů také na čelním skle a bočních okénkách. VIN Vašeho vozu najdete také v technických průkazech.

Nezodpověděli jsme Vaši otázku?

Napište nám a my Vám co nejrychleji všechny Vaše otázky zodpovíme.
Chcete znát odpověď hned? Zavolejte nám zdarma na 800 737 355.

1
Na místě vložíme český překlad
2
Vše přímo v autě vyzkoušíme a nastavíme
3
Za nahraný originál ručíme 
Když češtinu omylem smažete, vrátíme ji zdarma zpět
4
Češtinu pro vás vyvíjíme
Zeptejte se nás
autacesky.cz
Kdy a za kolik?
Popište nám své auto a my vám připravíme nabídku

Nechcete nic popisovat? Pošlete fotku palubního systému.